Rules for participation in NIVEA MEN CYBER LEAGUE - Team Польский школьник

1. Загальна інформація по турніру NIVEA MEN CYBER LEAGUE: Loot Box Edition.

1.1. Версія гри: актуальна версія FIFA 20, доступна на ігровій консолі PlayStation 4.
1.2. Всі матчі турніру (надалі "Турнір") проходять на сервері RU в режимі “85 Overall”.
1.3. Команда складається з 1 гравця основного складу, наявність запасних гравців не допускається.
1.4. До участі допускаються тільки громадяни України.
1.5. Факт участі в Турнірі означає, що учасник дає згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: їх збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, блокування, знищення організатором виключно для цілей цього відбіркового етапу та відповідно до вимогами чинного законодавства.
1.6. Всі персональні дані, надані учасниками Турніру, будуть зберігатися відповідно до умов чинного законодавства.

 

2. Налаштування матчу.

2.1. Учасники матчу додають один одного в друзі по PSN Account, зазначеним на сторінці матчі. Зв'язок між гравцями здійснюється в чаті на сторінці матчу на платформі GG.ua.
2.2. Матч створюється гравцем, що знаходиться зліва на сторінці, в режимі "Online Friendlies" (товариські матчі).
2.3. Задаються налаштування:

Half Length - 6 Mins
Controls - Any
Game Speed ​​- Normal
Squad Type - 85 Overall

2.4. У разі завершення матчу в нічию, гравці проводять перегравання до золотого гола. Гравець, який першим забив гол у додаткових матчах - стає переможцем.
2.5. Після закінчення матчу, учасники повинні опублікувати в чаті матчу на GG.ua посилання на скріншот або фото результату матчу з видимим зображенням імен акаунтів учасників.
 

3. Заборони.

3.1. Заборонено все, що суперечить правилам використання гри та законам України.
3.2. Заборонено неповажне ставлення до учасників Турніру, суддів.
3.3. Заборонені некоректні публічні висловлювання на адресу гри, організаторів й учасників Турніру.
3.4. Заборонені будь-які відхилення від правил.
3.5. Заборонено навмисне використання будь-яких внутрішньоігрових помилок, а також самих помилок супутнього програмного забезпечення. Заборонено використання сторонніх програм, будь-яким чином змінюють гру, її зовнішній вигляд або файли. Заборонено самостійну зміну файлів гри.
3.6. Заборонено будь-яке незаконне використання чужих об'єктів авторського права.

 

4. Дисциплінарні санкції.

4.1. У разі запізнення гравця на матч більш ніж на 10 хвилин, йому присуджується технічна поразка.
4.2. За порушення п. 3.1 - дискваліфікація команди з Турніру.
4.3. За порушення п. 3.2 - при першому порушенні виноситься попередження, при повторному порушенні відбувається дискваліфікація з Турніру.
4.4. За порушення п. 3.3 - при першому порушенні команді виноситься попередження, при повторному порушенні відбувається дискваліфікація гравця-порушника з турніру.
4.5. За порушення п. 3.4 суддя визначає покарання за своїм розсудом, в залежності від тяжкості порушення.
4.6. За порушення пп. 3.5 і 3.6 - на розсуд судді гравцеві виноситься попередження або учаснику зараховується технічна поразка в матчі чи дискваліфікація гравця до кінця турніру.

 

5. Інші моменти.

5.1. Якщо гравець відчуває технічні проблеми, він має право на паузи. Загальна кількість пауз не може бути більш як три за матч. Сумарна тривалість пауз становить не більше 5 хвилин.
5.2. Якщо після паузи один з гравців зняв паузу без попередження суперника і підтвердження з його боку, це може розцінюватися як порушення правил. Якщо ця дія серйозно вплинула на матч, гравцеві може бути зарахована технічна поразка за рішенням судді.
5.3. У матчах формату до двох або трьох перемог пауза між іграми не повинна перевищувати 10 хвилин. Тривалість пауз може бути збільшена за рішенням судді.
5.4. Організатор Турніру не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати, пов'язані з участю в Турнірі, в тому числі, які стали результатом збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та / або виведення з ладу програмного та / або апаратного комплексу Організатора Турніру, а також обставин непереборної сили.
5.5. Організатори залишають за собою право змінювати назви команд, їхні логотипи та склади.

6. Порядок розгляду апеляцій.

6.1. Всі претензії щодо результатів матчу повинні бути оголошені суддям протягом 5 хвилин після закінчення матчу.
6.2. При подачі заяви про нечесну гру повинні бути вказані конкретний гравець, час, причина і привід для підозри. До заяви повинні додаватися матеріали, що демонструють проблемну ситуацію.
6.3. Суддя змагання має право на свій розсуд застосувати до гравців як одну, так і декілька заходів відповідальності, або обмежитися попередженням.
6.4. Обговорення остаточного рішення по будь-якій ситуації, прийнятого суддею, може стати причиною дискваліфікації гравця.

 

7. Додаткові умови.

7.1. Всі гравці повинні бути в мережі за пів години до початку свого матчу у Турнірі.
7.2. Зв'язок з суддями турніру здійснюється через чат на сторінці матчу. У разі відсутності сформованого матчу - через сервер Discord. Всі гравці зобов'язані приєднатися до сервера Discord за посиланням: https://discord.gg/tkHx63e.
7.3. Додавання судді Турніру при запиті з його боку на додавання в список контактів є обов'язковою умовою участі в Турнірі.

 

8. Формат проведення.

8.1. Максимальне число учасників турніру не обмежено.
8.2. Турнір проводиться в форматі Double Elimination. При реєстрації на турнір понад 64 учасників - у форматі Single Elimination.
8.3. Турнір проходить до стадії виявлення 8 кращих гравців. Матчі між ними не проводяться.

9. У нестандартних, або неописаних в чинному варіанті регламенту, ситуаціях, адміністрація має право вирішити ситуацію на свій розсуд.

 

10. Організатори залишають за собою право вносити корективи в регламент Турніру без попереднього сповіщення.