Rules for participation in Cyber Cup FIFA 2021 Division 9 (PS)

1. Загальна інформація по турніру.

1.1. Версія гри: актуальна версія FIFA 21 на консолі PlayStation 4 або PlayStation 5.

1.2. Як грати в Fifa 21 на PS5 з гравцями на PS4: гайд по посиланню
У разі неможливості переключиться, перевага віддається гравцеві на PlayStation 4.

1.3. Сервер: RU.

1.4. Режим: "Товариський матч".

1.5. Формат проведения: 

Daily cup - DoubleElimination bo1
Division Play-off - GroupStage bo3
Weekly Final - GroupStage bo2

- Щотижня для вибору буде надано 4-е дивізіону, з яких потрібно вибрати турніри одного дивізіону і брати участь тільки в них.
- З понеділка по п'ятницю граєте і заробляєте рейтинг в Daily cup свого дивізіону, мета - стати топ-4 рейтингу.
- В субботу, топ-4 игрока каждого дивизиона, попадают в финал дивизиона, где выберется 1 лучший игрок.
- У суботу, топ-4 гравця кожного дивізіону, потрапляють у фінал дивізіону, де вибереться 1 кращий гравець.
- 2 кращі гравці тижня потраплять на Main Event.

1.6. До участі допускаються тільки громадяни України.

1.7. Факт участі в Турнірі означає, що учасник дає згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: їх збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, блокування, знищення організатором виключно для цілей цього відбіркового етапу та відповідно до вимогами чинного законодавства.

1.8. Всі персональні дані, надані учасниками Турніру, будуть зберігатися відповідно до умов чинного законодавства.

2. Налаштування матчу.

2.1. Учасники матчу додають один одного в друзі по PSN Account, зазначеним на сторінці матчу. Зв'язок між гравцями здійснюється в чаті на сторінці матчу на платформі GG.ua.

2.2. Матч створюється гравцем, який знаходиться зліва на сторінці (вище по сітці), в режимі "Товариський матч".

2.3. Налаштування матчу:

Half Length - 6 Mins

Controls - Any

Game Speed ​​- Normal

Squad Type - Online

Draw - До золотого 

Грати складом - Soccer Aid заборонено

2.4. Якщо гравці помітили неточність в настройках, то вони повинні негайно перезапустити матч, натиснувши паузу, попередньо повідомивши про це судді турніру. При виявленні випадків гри з іншими настройками гравці отримують попередження і перегравання матчу.

2.5. Після закінчення матчу, учасники повинні написати в чаті матчу на GG.ua результат матчу. Скріншот потрібен тільки в разі спору, якщо суперник не згоден з результатом який ви написали в чат вашого матчу.

2.6. У разі завершення матчу в Нічію, Гравці проводять матч до золотого гола.

3. «Дисконнект», рестарт, паузи.

3.1. «Дисконнект» вважається будь-який розрив мережевого з'єднання під час матчу через неполадки в системі, мережі, проблем з напругою і т.п.

3.2. Якщо гравець відчуває технічні проблеми, він має право на паузи. Загальна кількість пауз не може бути більше трьох за матч. Сумарна тривалість пауз становить не більше 5 хвилин. Також необхідно повідомити судді про проблему з наданням доказів у вигляді скріншоту. При підтвердженні помилки ігрового процесу суддя має право призначити перегравання матчу.

3.3. Якщо після паузи один з гравців зняв паузу без попередження суперника і підтвердження з його боку, це може розцінюватися як порушення правил. Якщо ця дія серйозно вплинула на матч гравцеві може бути зарахована технічна поразка за рішенням судді.

3.4. У разі відключення одного з гравців від гри і неможливості його перепідключення, гравцеві зараховується технічна поразка в цьому матчі. Якщо ж на думку судді, на стороні відключити гравця було незаперечна перевага, то перемога присуджується цього гравця. Рішення приймається на підставі скріншотів в момент відключення.

4. Технічна поразка.

4.1. У разі запізнення гравця на матч більш ніж на 10 хвилин, йому присуджується технічну поразку в поточному матчі.

4.2. Технічні неполадки в пристрої учасника, що ведуть до розриву інтернет-з'єднання або ведуть до некоректного запуску гри, будуть зараховані як технічну поразку.

4.3. Скасування вже розпочатої гри - будуть зараховані як технічну поразку.

4.4. Для якісного з'єднання і гри ми рекомендуємо використовувати з'єднання по кабелю. У разі виникнення проблем підключення між гравцями, перевага надаватиметься гравцеві з налаштуванням NAT 1 над NAT 2 і NAT 3.

5. Заборони.

5.1. Заборонено все, що суперечить правилам використання гри і законам України.

5.2. Заборонено неповажне ставлення до учасників турніру, суддям.

5.3. Заборонені некоректні публічні висловлювання на адресу гри, організаторів і учасників турніру.

5.4. Заборонені будь-які відхилення від правил.

5.5. Заборонено навмисне використання будь-яких внутрішньоігрових помилок, а також помилок супутнього програмного забезпечення. Заборонено використання сторонніх програм, які будь-яким чином змінюють гру, її зовнішній вигляд або файли. Заборонено самостійну зміну файлів гри.

5.6. Заборонено будь-яке незаконне використання чужих об'єктів авторського права.

5.7. Заборонено використовувати будь-які предмети, інвентар або устаткування, які не передбачені Правилами турніру або які становлять потенційну загрозу життю та / або здоров'ю інших учасників і / або самого учасника;

5.8. Заборонено брати участь в азартних іграх в букмекерських конторах шляхом укладення парі на офіційні спортивні змагання;

5.9. Заборонено перебувати в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння під час участі в змаганнях;

5.10. Якщо гравець зареєстрував більше однієї команди на турнірі, то, виставляється технічну поразку всім його командам.

6. Інші моменти.

6.1. У матчах формату до двох або трьох перемог пауза між іграми не повинна перевищувати 10 хвилин. Тривалість пауз може бути збільшена за рішенням судді.

6.2. Організатор турніру не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати, пов'язані з участю в Турнірі, в тому числі, які стали результатом збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та / або виведення з ладу програмного та / або апаратного комплексу Організатора турніру, а також обставин непереборної сили.

6.3. Організатори залишають за собою право змінювати назви команд, їхні логотипи і склади.

6.4. Учасники зобов'язані дотримуватися конфіденційності при спілкуванні з організаторами турніру. Порушення зобов'язань по дотриманню конфіденційності тягне за собою застосування до порушника спортивних санкцій, в тому числі до дискваліфікації.

7. Порядок розгляду протестів.

7.1. Всі претензії за результатами матчу повинні бути оголошені суддям протягом 5 хвилин після закінчення матчу.

7.2. При подачі заяви про нечесну гру повинні бути вказані причина і привід для підозри.

7.3. Для більш швидкого і правильного винесення рішення всі гравці зобов'язані зберігати скріншоти будь-яких спірних ситуацій.

7.4. Суддя змагання має право на свій розсуд застосувати до гравців як одну, так і декілька заходів відповідальності, або обмежитися попередженням.

7.5. Бездоказові протести не розглядаються.

7.6. Всі тексти, написані в рамках подачі заяв, скарг, протестів або звернення до служби технічної підтримки є конфіденційними і не можуть бути опубліковані без дозволу організаторів.

8. Додаткові умови.

8.1. Всі гравці повинні бути в мережі за півгодини до початку свого матчу у Турнірі.

8.2. Зв'язок з суддями турніру здійснюється через чат на сторінці матчу на GG.ua.

8.3. У нестандартних або неописаних в чинному варіанті регламенту, ситуаціях, адміністрація має право вирішити ситуацію на свій розсуд.

8.4. Організатори залишають за собою право вносити корективи в регламент турніру без попереднього повідомлення.

8.5. Якщо виникли питання, можна звернутися в техпідтримку турніру в Телеграм-каналі.