Rules for participation in Cougar Masters Qualifier #4

ВАЖЛИВО!

Дана кваліфікація призначена тільки для громадян України. У разі перемоги в кваліфікації громадянина іншої країни - квоту в фінал отримає учасник з України, який посів найвище місце в сітці.

Після завершення кваліфікації, переможець повинен одразу ж зв'язатись з адміністрацією або суддею на нашому Discord-каналі.

LoL 1x1: Перша кров
1. Формат Турніру та етапи його проведення:
1.1. Формат гри: 1х1;

1.2. Карта гри: Howling Abyss;

1.3. Режим гри: Blind Pick;

1.4. Сервер: RU;

1.5. Формат проведення матчів: best of 3.

1.6. Мінімальна кількість учасників турніру - 4. В разі, якщо зібралося менше 4 учасників, то Організатори мають право скасувати турнір або перенести його на інший час.

2. Правила проведення матчів LoL і реєстрація в турнірі.
2.1. Переможцем матчу вважається гравець, який зробив перше вбивство або знищив вежу противника;

2.2. Після завершення одного з умов перемоги обидва гравці повинні покинути матч, продовжувати його до знесення Нексуса не потрібно!

2.3. Перед матчем гравці банять по 3 Чемпіона по черзі в чаті матчу на сайті. Починає гравець, який зліва;

2.4. Гравці повинні приєднатися до матчу по ключу, зазначеному на сторінці матчу турнірного порталу;

2.5. Матч стартує перший гравець, який приєднався в лобі;

2.6. Для реєстрації в турнірі гравець повинен вказати своє "Ім'я Призивача" в профілі турнірного порталу;

2.7. У Чемпіона "Орн" в турнірі автобан. Гравцям заборонено його вибирати в турнірних матчах.

3. Технічна поразка:
3.1. У разі запізнення гравця більш ніж на 10 хвилин, гравцеві присуджується технічна поразка;

3.2. Ігри відбуваються тільки в форматі 1x1 і виключно в складі, заявленому на турнірному порталі;

3.3. При використанні серйозної образливою промові під час матчу гравець отримує технічну поразку. Як доказ потрібно надати на розгляд суддям скріншот з образливими висловлюваннями. Поразка гравцеві зараховується тільки після підтвердження суддею;

3.4. Якщо суддями було помічено, що гравець зареєструвався більш ніж один раз на турнірі, то, виставляється технічну поразку всім його командам;

3.5. Гравець отримує технічну поразку в грі за використання багів карти.

3.6. У разі, якщо гравець отримує технічну поразку за неявку на турнір, то він отримує БАН на турнірному порталі терміном на 24 години.

4. «Дисконект», рестарт, паузи.
«Дисконект» вважається будь-який розрив мережевого з'єднання під час матчу через неполадки в системі, мережі, комп'ютера, проблем з напругою і т.п.

4.1. Якщо гравець має технічні проблеми, він має право на паузи. Загальна кількість пауз не може бути більше трьох за матч. Сумарна тривалість пауз становить не більше 3 хвилин (1 хвилина на кожну з пауз);

4.2. Гравець має право на більш тривалі паузи (до 5 хвилин) за згодою суперника;

4.3. Гравець, який поставив на паузу матч, повинен пояснити причину свого супротивника;

4.4. Якщо після паузи один з гравців зняв паузу без попередження іншого гравця і підтвердження з його боку, це може розцінюватися як порушення правил. Якщо ця дія серйозно вплинула на матч гравцеві може бути зарахована технічна поразка за рішенням судді, для цього потрібно надати доказ у вигляді скріншоту.

4.5. У разі перегравання матчу, гравці повинні вибрати ті ж предмети;

4.6. У матчах формату bo3 / bo5 пауза між іграми не повинна перевищувати 10 хвилин. У разі проблем під час проведення матчу, тривалість пауз може бути збільшена за рішенням судді.

5. Приз, який надається Організатором:
5.1. Організатор здійснює передачу призу гравцям команди-призера протягом 7 (семи) календарних днів з моменту визначення призового місця в турнірі;

5.2. Кожен гравець команди-призера має можливість запросити висновок грошових призів через сайт в розділі "Баланс";

5.3. Якщо при підведенні підсумків турніру Організатору стане відома інформація про порушення гравцем цих Правил, Організатор має право передати приз іншому гравцеві, який пройшов у фінальний етап / фінал;

5.4. Грошові призи виплачуються на Qiwi, WebMoney або карту Приват банка (Україна).

5.5. Організатор Турніру не несе відповідальності за таких обставин:
- невірно вказані особисті або інші дані учасника Турніру;
- неможливість використання призу (нагороди) з незалежних від Організатора обставин;
- інші обставини, які не залежать від волі Організатора Турніру.

5.6. Організатор Турніру не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати, пов'язані з участю в Турнірі, в тому числі, які стали результатом збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та / або виведення з ладу програмного та / або апаратного комплексу Організатора Турніру, а також обставин непереборної сили.

6. Інші умови.
6.1. Рішення судді по будь-якій ситуації, включаючи описані в цих Правилах, є остаточними і обговоренню не підлягають.

6.2. Організатор Турніру має право в односторонньому порядку вносити зміни до чинних Правил. Повідомлення учасників Турніру не потрібно.

6.3. Судді Турніру та їх контакти: F.A.Q ..

6.4. Офіційні стримери і со-Кастер: F.A.Q ..

6.5. Організатор Турніру залишає за собою право не вступати в письмові перемовини або інші контакти з учасниками Турніру, крім як у випадках зазначених у цих Правилах.