Міжнародний турнір по Dota2 та LoL в Україні

17 листопада у Києві на НСК “Олімпійський” відбудеться фінал ISF World Esports School Championship - міжнародного кіберспортивного чемпіонату турнір серед учнів середніх загальноосвітніх закладів освіти з дисциплін Dota 2 та LoL.

Організаторами виступили Міжнародна федерація шкільного спорту — ISF в партнерстві з комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та українською федерацією учнівського спорту. Організовує ЛАН-фінал у Киеві Esports Ukraine — Федерація “Кіберспорт України”.

Як і в будь-якому спорті, держава повинна лобіювати розвиток спорту в країні. Українці мають високі досягнення і перспективи у кіберспорті, відповідно потрібно лобіювати створення національних команд, розвиток бізнесу і спортивної практики, підтримки. Потрібно готувати саме національні склади, які могли б представляти інтереси країни  на міжнародних змаганнях, в тому числі і на майбутніх олімпійських іграх.

Ці змагання повинні об’єднати молодь. У цьому ми бачимо свою місію та соціальний характер івенту. У фіналі учасників чекає насичена програма відпочинку та фізичних активностей.

Фінал турніру пройде 17 листопада 2019 року у Києві, у холі Чемпіонів НСК Олімпійський.

Культурна програма на час змагань
17.11.2019

Урочисте відкриття
Фінал з League of Legends
Фінал з Dota 2
Нагородження

На заході на вас чекають яскраві косплеєри, ігрові зони та класна фотозона з персонажами ігор, аерохоккей, конкурси з розіграшем призів, фудкорт із поживною їжею та багато іншого для усієї сім’ї.

З вас — гарний настрій, готовність вболівати за Українські команди, перемагати та забирати призи!

До зустрічі на ISF World Esports School Championship!