Реєструйся на Dota 2 турнір від Esports Ukraine і Cougar

Федерація кіберспорту Esports Ukraine, за підтримки компанії Cougar, проведе турнір по Dota 2.

Змагання пройде в форматі 1 vs 1.

Призовий фонд формується з кращих геймерських девайсів від компанії Cougar Ukraine.

Саме змагання відбудеться у два етапи:

  • 22 і 28 березня пройдуть дві кваліфікації в сітці Single-Elimination з матчами в двох серіях: до однієї перемоги і до двох перемог. З кожного відбіркового змагання в наступну стадію пройде по два гравця.
  • 29 березня четвірка кращих битиметься в фінальному етапі турніру і гарантовано отримає призи!

Кожен учасник фіналу стане володарем набору з ігрової миші і ігрового килимка. Кращий з квартету отримає ще й геймерську гарнітуру.

Фінал чемпіонату відбудеться в сітці з форматом Double-Elimination. Всі матчі до півфіналу пройдуть у форматі bo1, інші - в форматі bo3.

Реєструйся в кваліфікаціях:

22.03 | Cougar Masters Qualifier # 1
28.03 | Cougar Masters Qualifier # 2

Данi кваліфікації призначенi тільки для громадян України. У разі перемоги у кваліфікації громадянина іншої країни - квоту в фінал отримає учасник з України, який посів найвище місце в сітці.

Про Cougar

Компанія Cougar була створена групою геймерів і інженерів-ентузіастів. З першого дня своєї роботи компанія мала одну мету: кожен продукт повинен мати найвищу якість, широкий функціонал і унікальний дизайн. Cougar завжди прагне досягти максимального балансу продуктивності і комфорту в кожному своєму продукті, незалежно від цінового сегмента.

На сьогодні компанія виробляє передове ігрове обладнання, а саме: геймерские клавіатури, миші, килимки, гарнітури і крісла. Продукти Cougar були високо оцінені професійними геймерами і незалежними експертами.