Політика конфіденційності платформи GG.ua

АЛГАТА (ТОВ «АЛГАТА») керує веб-сайтом GG.ua, що надає СЕРВІС.

Ця сторінка створена для інформування відвідувачів веб-сайту про нашу політику щодо збору, використання та розкриття особистої інформації, в разі якщо хтось вирішив скористатися нашим СЕРВІСОМ, веб-сайтом GG.ua.

Ми в АЛГАТА глибоко поважаємо конфіденційність наших онлайн відвідувачів та визнаємо важливість забезпечення безпечного середовища для них.

Використовуючи цей веб-сайт та/або будь-які онлайн-продукти або послуги АЛГАТА, ви підтверджуєте свою згоду на цю Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності, будь ласка, не використовуйте наші веб-сайти. Ця Політика конфіденційності час від часу може змінюватися, тому періодично перевіряйте цю сторінку, щоб бути в курсі будь-яких змін. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цієї Політики конфіденційності, ми повідомимо вас, розмістивши зміни на наших веб-сайтах або в цій Політиці конфіденційності, і, якщо необхідно, надамо додатковий вибір щодо таких змін до того, як зміни набудуть чинності. Подальше використання веб-сайту та сервісів АЛГАТА означатиме прийняття цих змін.

Якщо ви відвідувач за межами України, особиста інформація, яку ви надаєте, може бути передана, зберігатися та оброблятися в межах України або інших країн, де АЛГАТА володіє власністю або проводить бізнес-операції.

Будь ласка зауважте, що в разі натисканні посилання на інші сайти з веб-сайту GG.ua, ця Політика конфіденційності не поширюється на та не може впливати на діяльність на цих інших сайтах. Ми настійно рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності будь-якого веб-сайту третьої сторони, до якого ви можете бути спрямовані, перш ніж надавати будь-яку особисту інформацію.

Хто обробляє ваші дані?

ТОВ «АЛГАТА» є контролером обробки ваших персональних даних. Ми зареєстрована компанія за адресою: ТОВ «АЛГАТА», 03028, м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, будинок 22, офіс 299

Інформацію, що збирає АЛГАТА

Ми збираємо інформацію від або про вас наступними способами:

Інформація, надана вами. Інформація, надана вами під час створення або оновлення облікових записів; поки ви користуєтесь нашими інструментами чи послугами; коли ви використовуєте будь-яку з наших послуг для покупок або фінансових операцій; і поки ви отримуєте службу підтримки клієнтів.

Інформація, яку ми генеруємо або отримуємо від вашого використання наших послуг. Ми збираємо дані, що стосуються: сервісів, якими ви користуєтесь, способів їх використання, а також вашої діяльності під час доступу до наших послуг.

Інформація, зібрана із зовнішніх джерел.Ми можемо отримувати інформацію про вас та вашу діяльність від третіх сторін, коли ви посилаєтесь на зовнішні облікові записи (наприклад, Facebook, Google, Twitter, VK, Discord, Steam, Twitch, тощо), а також від рекламодавців чи постачальників послуг про ваш досвід чи взаємодію із ними. Ми також можемо отримати інформацію з загальнодоступних веб-сайтів в Інтернеті, таких як Twitch, Instagram, YouTube, тощо. Наприклад, якщо ви входите на сайт або додаток за допомогою Facebook Connect, вас можуть запитати, чи бажаєте ви поділитися з нами інформацією зі свого облікового запису Facebook. Якщо ви використовуєте кнопку "Вподобати" (Like) або "Поділитися" (Share) для функції на наших сайтах або в додатках, третя сторона може ділитися з нами інформацією.

Ми розглядаємо всю інформацію, пов’язану з вашим обліковим записом, як особисту інформацію.

Як ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо

Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо, лише відповідно до цієї Політики конфіденційності. Клієнти, які підписалися на нашу Розсилку електронної пошти, зобов’язані (відповідно до нашої угоди з ними) дотримуватися цієї Політики конфіденційності.

Додатково до варіантів використання, визначених в інших положеннях цієї Політики конфіденційності, ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для: (а) покращення вашого досвіду користування нашим веб-сайтом (б) надсилання інформації, яка, на наш погляд, може бути цікавою для вас, електронною поштою (в) надсилати вам маркетингові комунікації, що стосуються нашого бізнесу.

Ми використовуємо Навігаційну інформацію для управління та вдосконалення GG.ua та наших передплачених сервісів. Ми також можемо використовувати Навігаційну інформацію самостійно або в поєднанні з Особистою інформацією, щоб надати вам персоналізовану інформацію про GG.ua.

Якщо ви дасте нам інформацію про кредитну картку, ми використовуємо її виключно для перевірки вашої фінансової кваліфікації та збору платежів з вас. Ми використовуємо стороннього постачальника послуг для управління обробкою кредитних карт. Цей постачальник послуг не має права зберігати, утримувати або використовувати надану вами інформацію, за винятком єдиної мети обробки кредитної картки від нашого імені.

Безпека вашої особистої інформації

Ми використовуємо різноманітні технології та процедури безпеки для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, використання чи розголошення. Ми захищаємо Вашу персональну інформацію, яку Ви надаєте на комп'ютерних серверах у контрольованому та захищеному середовищі, захищеному від несанкціонованого доступу, використання чи розголошення. Коли конфіденційна особиста інформація (наприклад, номер кредитної картки та / або географічні дані) збирається на наших веб-сайтах та / або передається на інші веб-сайти, вона захищається за допомогою шифрування, такого як, наприклад, протокол Secure Socket Layer (SSL).

Збереження особистої інформації

Ми зберігаємо особисту інформацію, яку ви надаєте, якщо ми вважаємо, що вона може бути корисною для зв’язку з вами щодо роботи наших служб, або у разі необхідності виконання наших юридичних зобов’язань, вирішення суперечок та/або виконання наших угод, після чого ми надійно видаляємо інформацію. Ми будемо видаляти цю інформацію з серверів раніше, якщо ви цього вимагаєте, у відповідності з тим, як це описано у розділі "Відмова та скасування підписки" нижче.

Відмова та скасування підписки

За запитом АЛГАТА надасть вам інформацію про те, чи є у нас будь-яка ваша особиста інформація. Ви можете переглянути, оновити або виправити цю Особисту інформацію, написавши на адресу електронної пошти [email protected]. Щоб відмовитися від отримання нашої розсилки, ви можете дотримуватися інструкцій щодо скасування підписки в нижній частині наших електронних листів або зв’язатися з нами за вказаною вище адресою електронної пошти. Ми відповімо на ваш запит протягом 30 днів. Клієнти не можуть відмовитися від отримання транзакційних електронних листів, пов’язаних із їхнім обліковим записом.

Контактні дані

ТОВ «АЛГАТА»
03028, м. Київ, вул. Саперно-Слобідська,
будинок 22, офіс 299
[email protected]